X
X
X
X
Logo

Uygun Fiyatlı Soulchill Kristal yükleme kampanyası resmi satıcı bayi Açılmıştır

Bilgi Bankası

Putty Nedir? Nasıl Kullanılır?

Putty ağ üzerindeki Linux işletim sistemli sunucunuya  terminal üzerinden bağlantı sağlar.
- Ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir yazılımdır hizmeti sunar.
- Putty ile bağlantı yaptığınız sunucunuzu terminal üzerinden çeşitli komutlar ile yönetebilirsiniz. Daha çok gelişmiş linux kullanıcılarına hitap eder kullanıcı arayüzü bulunmaz tüm işlemleri komutlar ile yapmanız gerekir.

ÜCRETSİZ İNDİR


sosyohost,putty,putty nasıl çalışır?
Resimde Gösterilen Alana IP Adresinizi veya Host Adınızı ardından Portunuzu Belirttikten Sonra 'OPEN' Tuşu ile giriş yapın ve Karşınıza Terminal Ekranı Gelecek...
 

 

 

 

  - Gelen bu Terminal Ekranında Login_as (Giriş yapmak istediğiniz kullanıcı adını size soruyor) Metin2 gibi oyun sunucularında genelde root olarak default gelir...


- Kullanıcı Adınızı girdikten sonra Enter diyip Password Yani şifre alanına geçeceksiniz burada önemli ayrıntı yazdığınız hiçbirşey görünmeyecektir sakın endişelenmeyin yazdıgınız kelimeler doğru ise eminseniz enter diyip giriş yapabilirsiniz.

- Putty de Yapıştır CTRL + V Nasıl Kullanılır. Terminalde Password yani şifre alanı geldiği zaman kopyalacagınız metini seçip CTRL + C yapıp kopyalayın sonrasında terminal alanına gelip Mouse + Sag Click (Fağrenizin Sağ) tuşu ile yapıştırabilirsiniz... Şifeniz hala görünmeyecek siz enter diyip terminal üzerinden sunucunuza erişimi sağlayabileceksiniz...Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.
Faydalı Buldunuz mu?
(96 defa görüntülendi. / 0 kişi faydalı buldu.)
Powered by WISECP
Top